Zarząd

Dr Mateusz Halicki

Prezes Zarządu Ecorys Polska

Mateusz Halicki z doświadczeniem zdobytym w spółkach międzynarodowych, sektorze pozarządowym i publicznym rozpoczął pracę w Ecorys Polska w 2007 roku w dziale projektów unijnych, gdzie z sukcesem wdrożył i zrealizował wiele ogólnopolskich projektów. Mając świadomość wymogów współczesnego rynku i konieczności współpracy, rozpoczął i nieustannie kontynuuje proces konsolidacji sektora medialno-kreatywnego w celu podniesienia jego konkurencyjności i wzmocnienia rozwoju. Zainicjował pierwszy w Polsce klaster medialno-kreatywny – Creative Communication Cluster – i kierował jego pracami.

W latach 2013-2014 jako wiceprezes Ecorys Polska odpowiadał ze realizację projektów krajowych, jednego z filarów działalności firmy i głównego wyznacznika strategicznego kierunku rozwoju. Wraz z pozostałymi członkami ówczesnego zarządu przeprowadził proces reorganizacji spółki, który zapewnił lepsze dostosowanie do potrzeb klienta publicznego w kontekście zmian w praktyce organizacji zamówień publicznych i rozwoju mechanizmów programów unijnych.

Mateusz Halicki ma tytuł doktora nauk ekonomicznych.


Izabela Barczyk-Olszewska

Wiceprezes Zarządu Ecorys Polska

Izabela Barczyk-Olszewska rozpoczęła swoją karierę zawodową jako analityk w międzynarodowej spółce paliwowej, by przejść do sektora publicznego w jednej z agencji nadzorujących wdrażanie programów unijnych. Niedługo potem objęła stanowisko naczelnika departamentu, gdzie odpowiadała za realizację programów unijnych w sektorze rolnym i  przetwórstwa spożywczego.

Z firmą Ecorys Polska związała się w 2007 roku. Od samego początku odpowiada za całość zagadnień związanych z księgowością i finansami spółki. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w realizacji przedsięwzięć krajowych i międzynarodowych zapewnia finansową realizację projektów ze środków zewnętrznych, w tym wieloletnich programów opartych na regrantingu do podmiotów trzecich.

Izabela Barczyk-Olszewska ukończyła ekonomię na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu i uczęszczała na studia doktoranckie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.